24 September 2017
John Jackson Memorial Trophy Rnd 1
24/09/17 10:30
Village Park Rangers F.C v Billingham The Merlin F.C
Thornaby Academy 1
Dave Ward
Premier Division
24/09/17 10:30
Hardwick Social Club v Billingham The Station
Tilery1
Oliver Aithwaite
24/09/17 10:30
JFC United v Thornaby Oddfellows F.C
Robert Atkinson
Andrew March
24/09/17 10:30
Norton George And Dragon v Thornaby Village F.C
Norton CC
Mark Bond
Division One
24/09/17 10:30
Billingham Cowpen Club v Doctor McGonigles F.C
The Stadium2
Richard Brine
24/09/17 10:30
Market Tavern F.C v Thornaby Roundel F.C
Littleboy Park
Paul Wigham
24/09/17 10:30
Norton Unicorn F.C v Horse & Jockey F.C
Tilery2
Jamie Cann
24/09/17 10:30
South Bank A.F.C v PH FC Elmtree
Harcourt Road 1
To Be Arranged
24/09/17 10:30
The Dubliners F.C v St Marys 1947 Sunday F.C
Harold Wilson
Andrew Cook
Division Two
24/09/17 10:30
Billingham The Lion F.C v Stockton Five Alls F.C
SRC Bede College 3G
Dominic Joynes
24/09/17 10:30
Eaglescliffe F.C v Riverside F.C
Yarm Road
Matthew Smith
24/09/17 10:30
Nifco UK F.C v Thornaby Sports And Leisure
Conyers School 1
Callum Donnelly
24/09/17 10:30
RSD FC v Stillington Royal F.C
Thornaby Academy 2
Andrew Rice
24/09/17 10:30
Storytellers United F.C v Fornaby F.C
Grangefield Park
Ian Ellis
24/09/17 10:30
The Griffin F.C v TS1 Tees Valley F.C
Harold Wilson1
Neil Lonsdale
01 October 2017
Premier Division
01/10/17 10:30
Billingham The Merlin F.C v Billingham The Station
SRC Sports Centre

01/10/17 10:30
Portrack F.C v Hardwick Social Club
Tilery3
Jamie Cann
01/10/17 10:30
Thornaby Village F.C v JFC United
Harold Wilson
James Bancroft
01/10/17 10:30
Village Park Rangers F.C v Thornaby Oddfellows F.C
Thornaby Academy 1
Mark Bond
Division One
01/10/17 10:30
Billingham Cowpen Club v PH FC Elmtree
The Stadium2
Geoff Mann
01/10/17 10:30
Billingham The Kings v St Marys 1947 Sunday F.C
High Grange
Dominic Joynes
01/10/17 10:30
Doctor McGonigles F.C v South Bank A.F.C
Yarm Road

01/10/17 10:30
Market Tavern F.C v The George Pub and Grill F.C
Littleboy Park
Andrew March
01/10/17 10:30
Norton Unicorn F.C v The Dubliners F.C
Tilery2
Neil Lonsdale
01/10/17 10:30
Thornaby Roundel F.C v Horse & Jockey F.C
Acorn Centre
Ted Popple
Division Two
01/10/17 10:30
Eston & Normanby Social Club F.C v Eaglescliffe F.C
Harcourt Road 2
Mel Hobson
01/10/17 10:30
Nifco UK F.C v Stockton Five Alls F.C
Conyers School 1
Oliver Aithwaite
01/10/17 10:30
Riverside F.C v Fornaby F.C
Tilery1
Jack Arrowsmith
01/10/17 10:30
Stillington Royal F.C v Billingham The Lion F.C
Stillington
Dave Ward
01/10/17 10:30
Storytellers United F.C v Marton Rovers F.C
Grangefield Park
Andrew Rice
01/10/17 10:30
The Griffin F.C v RSD FC
Harold Wilson3
Matthew Smith
01/10/17 10:30
Thornaby Sports And Leisure v TS1 Tees Valley F.C
Harold Wilson1
Andrew Cook
08 October 2017
Durham Sunday Cup
08/10/17 10:30
Shildon Elm Road WMC F.C v Doctor McGonigles F.C
Home Team Ground
County Appointed
08/10/17 10:30
Sunderland The Kings Arms F.C v Billingham The Station
Home Team Ground
County Appointed
North Riding Sunday Challenge Cup
08/10/17 10:30
Marton Rovers F.C v TS1 Tees Valley F.C
Acorn Centre
County Appointed
08/10/17 10:30
Riverside F.C v Angel Athletic F.C
Tilery1
County Appointed
08/10/17 10:30
Village Park Rangers F.C v Newlands Park Hotel
Thornaby Academy 1
County Appointed
08/10/17 10:30
York Corinthians Veterans Reserves v Thornaby Roundel F.C
Home Team Ground
County Appointed
Premier Division
08/10/17 10:30
Billingham The Merlin F.C v Portrack F.C
SRC Sports Centre
Steven Lawson
08/10/17 10:30
Norton George And Dragon v Hardwick Social Club
Norton CC

08/10/17 10:30
Thornaby Oddfellows F.C v JFC United
Conyers School 1
Kevin Blackburn
08/10/17 10:30
Thornaby Village F.C v Norton Red Lion F.C
Harold Wilson
Neil Lonsdale
Division One
08/10/17 10:30
Billingham The Kings v Market Tavern F.C
High Grange
Mark Bond
08/10/17 10:30
Horse & Jockey F.C v The Dubliners F.C
Grangefield Park

08/10/17 10:30
PH FC Elmtree v St Marys 1947 Sunday F.C
Tilery3
Matthew Smith
08/10/17 10:30
South Bank A.F.C v Norton Unicorn F.C
Harcourt Road 1
Geoff Mann
08/10/17 10:30
The George Pub and Grill F.C v Billingham Cowpen Club
North Shore Academy 3G

Division Two
08/10/17 10:30
Billingham The Lion F.C v Thornaby Sports And Leisure
SRC Bede College 3G

08/10/17 10:30
Eston & Normanby Social Club F.C v Storytellers United F.C
Harcourt Road 2
Alan Powles
08/10/17 10:30
RSD FC v Nifco UK F.C
Thornaby Academy 1
Ted Popple
08/10/17 10:30
Stockton Five Alls F.C v Fornaby F.C
Tilery2
Callum Donnelly
08/10/17 10:30
The Griffin F.C v Eaglescliffe F.C
Harold Wilson1
Dominic Joynes
15 October 2017
North Riding Sunday County Cup
15/10/17 10:30
Eston & Normanby Social Club F.C v Marske F.C
Harcourt Road 2
County Appointed
Premier Division
15/10/17 10:30
Billingham The Merlin F.C v Norton George And Dragon
SRC Sports Centre

15/10/17 10:30
Billingham The Station v Village Park Rangers F.C
High Grange
Alan Powles
15/10/17 10:30
Hardwick Social Club v Thornaby Village F.C
Tilery1
James Bancroft
15/10/17 10:30
Norton Red Lion F.C v JFC United
Norton CC
Mark Bond
15/10/17 10:30
Thornaby Oddfellows F.C v Portrack F.C
Conyers School 1
Dave Ward
Division One
15/10/17 10:30
Norton Unicorn F.C v Billingham Cowpen Club
Tilery2
Andrew March
22 October 2017
Premier Division
22/10/17 10:30
JFC United v Billingham The Station
Robert Atkinson
Jamie Cann
22/10/17 10:30
Norton Red Lion F.C v Hardwick Social Club
Norton CC
Oliver Aithwaite
22/10/17 10:30
Thornaby Village F.C v Billingham The Merlin F.C
Harold Wilson
Richard Brine
22/10/17 10:30
Village Park Rangers F.C v Portrack F.C
Thornaby Academy 1
Mark Bond
Division One
22/10/17 10:30
Billingham The Kings v South Bank A.F.C
High Grange
Paul Wigham
22/10/17 10:30
Doctor McGonigles F.C v The Dubliners F.C
Yarm Road
Matthew Carroll
22/10/17 10:30
Horse & Jockey F.C v Billingham Cowpen Club
Grangefield Park
Matthew Smith
22/10/17 10:30
St Marys 1947 Sunday F.C v Norton Unicorn F.C
Trinity College
Steven Lawson
22/10/17 10:30
The George Pub and Grill F.C v PH FC Elmtree
North Shore Academy 3G
Andrew Cook
22/10/17 10:30
Thornaby Roundel F.C v Market Tavern F.C
Acorn Centre
Alan Powles
Division Two
22/10/17 10:30
Billingham The Lion F.C v RSD FC
SRC Bede College 3G
Andrew Rice
22/10/17 10:30
Fornaby F.C v Thornaby Sports And Leisure
Littleboy Park
Ted Popple
22/10/17 10:30
Riverside F.C v Marton Rovers F.C
Tilery1
Neil Lonsdale
22/10/17 10:30
Stillington Royal F.C v Eaglescliffe F.C
Stillington
Callum Donnelly
22/10/17 10:30
Stockton Five Alls F.C v Storytellers United F.C
Tilery2
Kevin Blackburn
22/10/17 10:30
The Griffin F.C v Eston & Normanby Social Club F.C
Harold Wilson1
Geoff Mann
22/10/17 10:30
TS1 Tees Valley F.C v Nifco UK F.C
Harcourt Road 2
Dominic Joynes
29 October 2017
Ian Gorman Memorial Trophy Round One
29/10/17 10:30
South Bank A.F.C v Marton Rovers F.C
Harcourt Road 1
Kevin Blackburn
29/10/17 10:30
St Marys 1947 Sunday F.C v Stockton Five Alls F.C
Trinity College
Paul Wigham
29/10/17 10:30
Storytellers United F.C v Billingham The Lion F.C
Grangefield Park
Matthew Carroll
Ian Gorman Memorial Trophy Round Two
29/10/17 10:30
Billingham The Station v Stillington Royal F.C
High Grange
Oliver Aithwaite
29/10/17 10:30
PH FC Elmtree v RSD FC
Tilery3
Declan Paice
29/10/17 10:30
The Dubliners F.C v Portrack F.C
Harold Wilson
Richard Brine
29/10/17 10:30
Thornaby Village F.C v JFC United
Harold Wilson
Andrew March
Premier Division
29/10/17 10:30
Billingham The Merlin F.C v Norton Red Lion F.C
SRC Sports Centre
Alan Powles
29/10/17 10:30
Thornaby Oddfellows F.C v Hardwick Social Club
Conyers School 1

Division One
29/10/17 10:30
Billingham Cowpen Club v Thornaby Roundel F.C
The Stadium2
Dave Ward
29/10/17 10:30
Market Tavern F.C v Horse & Jockey F.C
Littleboy Park
Geoff Mann
29/10/17 10:30
Norton Unicorn F.C v Doctor McGonigles F.C
Tilery2
James Bancroft
29/10/17 10:30
The George Pub and Grill F.C v Billingham The Kings
North Shore Academy 3G

Division Two
29/10/17 10:30
Eaglescliffe F.C v Fornaby F.C
Yarm Road

29/10/17 10:30
Eston & Normanby Social Club F.C v The Griffin F.C
Harcourt Road 2
Liam Smith
29/10/17 10:30
Riverside F.C v TS1 Tees Valley F.C
Tilery1

12 November 2017
Heart Foundation Cup
12/11/17 10:30
Darlington Skerne Park F.C v Thornaby Oddfellows F.C
Home Team Ground
County Appointed
12/11/17 10:30
Stillington Royal F.C v Toft Hill Three Tuns F.C
Stillington
County Appointed
11 February 2018
Division Two
11/02/18 10:30
Eaglescliffe F.C v Thornaby Sports And Leisure
Yarm Road