Season:  Competition:


18 February 2018
Premier Division
Billingham The Merlin F.C
4 1Thornaby Village F.C
Steven Lawson
Line-upTeam Sheet
JFC United
6 2Village Park Rangers F.C
Matthew Carroll
Line-upTeam Sheet
Norton George And Dragon
2 2Wolviston The Wellington F.C
Andrew March
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham Cowpen Club
1 2Norton Unicorn F.C
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
Billingham The Kings
2 1The George Pub and Grill F.C
Andrew Cook
Line-upTeam Sheet
The Dubliners F.C
11 1Doctor McGonigles F.C
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
Thornaby Roundel F.C
1 5PH FC Elmtree
Andrew Rice
Line-upTeam Sheet
Division Two
Eaglescliffe F.C
2 6The Griffin F.C
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
Eston & Normanby Social Club F.C
1 6Nifco UK F.C
Ian Ellis
Line-upTeam Sheet
RSD FC
6 2Marton Rovers F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
Stillington Royal F.C
5 0Riverside F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Stockton Sun Inn F.C
4 3TS1 Tees Valley F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
Thornaby Sports And Leisure
4 4Fornaby F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
11 February 2018
All England Sunday Cup
Hardwick Social Club
2 1Oyster Martyrs F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
North Riding Sunday County Cup
The Cleveland F.C
8 1South Bank A.F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
Norton George And Dragon
0 1Thornaby Oddfellows F.C
Geoff Mann
Line-upTeam Sheet
Portrack F.C
3 2JFC United
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
Thornaby Village F.C
2 3Wolviston The Wellington F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Village Park Rangers F.C
2 7Norton Red Lion F.C
Thomas Bainbridge
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham The Kings
4 1Billingham Cowpen Club
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
Doctor McGonigles F.C
2 5Thornaby Roundel F.C
Andrew Cook
Line-upTeam Sheet
Horse & Jockey F.C
ABANDONED
2 2PH FC Elmtree
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
The George Pub and Grill F.C
0 7Norton Unicorn F.C
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
Division Two
Marton Rovers F.C
1 7Thornaby Sports And Leisure
Declan Paice
Line-upTeam Sheet
Riverside F.C
2 3Stillington Royal F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
RSD FC
5 1Eston & Normanby Social Club F.C
Stephen Urwin
Line-upTeam Sheet
Stockton Sun Inn F.C
4 1Storytellers United F.C
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
The Griffin F.C
2 3Fornaby F.C
Liam Smith
Line-upTeam Sheet
04 February 2018
Durham Sunday Cup
Norton Red Lion F.C
2 4Chilton And Windlestone WMC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
North Riding Sunday Challenge Cup
Eston Villa F.C
1 2Thornaby Oddfellows F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
The Corra F.C
1 4Village Park Rangers F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
Portrack F.C
4 5Billingham The Merlin F.C
Matthew East
Line-upTeam Sheet
Thornaby Village F.C
0 5Hardwick Social Club
Thomas Bainbridge
Line-upTeam Sheet
Wolviston The Wellington F.C
0 1Norton George And Dragon
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
Division One
Norton Unicorn F.C
2 6Doctor McGonigles F.C
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
The Dubliners F.C
1 3PH FC Elmtree
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
The George Pub and Grill F.C
1 3St Marys 1947 Sunday F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
Thornaby Roundel F.C
4 2Billingham Cowpen Club
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
Division Two
Eaglescliffe F.C
4 4Thornaby Sports And Leisure
Jack Arrowsmith
Line-upTeam Sheet
Eston & Normanby Social Club F.C
1 6Stockton Sun Inn F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Riverside F.C
0 5The Griffin F.C
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
RSD FC
1 5Billingham The Lion F.C
Andrew March
Line-upTeam Sheet
Storytellers United F.C
2 1TS1 Tees Valley F.C
Declan Paice
Line-upTeam Sheet
28 January 2018
Ian Gorman Memorial Trophy Round Two
Stockton Sun Inn F.C
AET
1 3Norton Red Lion F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
Storytellers United F.C
3 0Billingham The Kings
Thomas Bainbridge
Line-upTeam Sheet
Ian Gorman Memorial Trophy Round Three
Thornaby Village F.C
1 0Norton George And Dragon
Richard Brine
Line-upTeam Sheet
Premier Division
JFC United
3 3Portrack F.C
Geoff Mann
Line-upTeam Sheet
Village Park Rangers F.C
1 1Billingham The Merlin F.C
Stephen Urwin
Line-upTeam Sheet
Wolviston The Wellington F.C
4 1Thornaby Oddfellows F.C
Matthew East
Line-upTeam Sheet
Division One
Doctor McGonigles F.C
3 4Norton Unicorn F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
PH FC Elmtree
3 0Thornaby Roundel F.C
Declan Paice
Line-upTeam Sheet
St Marys 1947 Sunday F.C
3 1Billingham Cowpen Club
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
The Dubliners F.C
6 0Horse & Jockey F.C
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
The George Pub and Grill F.C
3 2Market Tavern F.C
Ian Ellis
Line-upTeam Sheet
Division Two
Billingham The Lion F.C
4 0Nifco UK F.C
Jack Arrowsmith
Line-upTeam Sheet
Marton Rovers F.C
2 1The Griffin F.C
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
Riverside F.C
0 1Eston & Normanby Social Club F.C
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
RSD FC
4 3Eaglescliffe F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
TS1 Tees Valley F.C
3 1Thornaby Sports And Leisure

Line-upTeam Sheet
14 January 2018
All England Sunday Cup
Hardwick Social Club
1 0Home Bargains F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
North Riding Sunday County Cup
Middlebeck
0 4South Bank A.F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
The Cleveland F.C
7 0Thornaby Village F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
Billingham The Merlin F.C
2 3JFC United
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
Norton Red Lion F.C
5 1Portrack F.C
Andrew March
Line-upTeam Sheet
Village Park Rangers F.C
0 7Wolviston The Wellington F.C
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham The Kings
1 2The Dubliners F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Horse & Jockey F.C
6 2Market Tavern F.C
Andrew Rice
Line-upTeam Sheet
PH FC Elmtree
4 2Norton Unicorn F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
St Marys 1947 Sunday F.C
1 7Doctor McGonigles F.C
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
Thornaby Roundel F.C
3 0The George Pub and Grill F.C
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
Division Two
Billingham The Lion F.C
10 0Riverside F.C
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
Eaglescliffe F.C
1 5Eston & Normanby Social Club F.C
Vinnie Ray
Line-upTeam Sheet
RSD FC
2 0Fornaby F.C
Craig Jinks
Line-upTeam Sheet
Stockton Sun Inn F.C
2 0Nifco UK F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
The Griffin F.C
10 3Marton Rovers F.C
Declan Paice
Line-upTeam Sheet
Thornaby Sports And Leisure
1 3Storytellers United F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
Stephen Wells Memorial Trophy Round Two
TS1 Tees Valley F.C
1 2Billingham Cowpen Club
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
07 January 2018
Durham Sunday Cup
Hardwick Social Club
0 1Sunderland Railway F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Norton Red Lion F.C
2 0Seaton Carew (Sun) F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Wolviston The Wellington F.C
2 4Boldon Shack F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
North Riding Sunday Challenge Cup
Thornaby Oddfellows F.C
14 3Thornaby Sports And Leisure
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Village Park Rangers F.C
6 3Market Tavern F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
Thornaby Village F.C
2 2Norton George And Dragon
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham Cowpen Club
8 2The George Pub and Grill F.C
Jack Arrowsmith
Line-upTeam Sheet
South Bank A.F.C
13 2Thornaby Roundel F.C
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
St Marys 1947 Sunday F.C
3 2PH FC Elmtree
Steven Lawson
Line-upTeam Sheet
The Dubliners F.C
4 3Billingham The Kings
Stephen Urwin
Line-upTeam Sheet
Division Two
Billingham The Lion F.C
8 1Eston & Normanby Social Club F.C
Declan Paice
Line-upTeam Sheet
Eaglescliffe F.C
2 5Stockton Sun Inn F.C
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
Marton Rovers F.C
1 2Nifco UK F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
RSD FC
3 2Storytellers United F.C
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
TS1 Tees Valley F.C
5 3The Griffin F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Stephen Wells Memorial Trophy Round Two
Norton Unicorn F.C
AET
3 5Fornaby F.C
Andrew March
Line-upTeam Sheet
17 December 2017
Heart Foundation Cup
Chester Le Street Garden Farm RAR
8 3Stillington Royal F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
North Riding Sunday Challenge Cup
TS1 Tees Valley F.C
3 4Trafalgar F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
10 December 2017
All England Sunday Cup
Hardwick Social Club
2 1Canada F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
North Riding Sunday Challenge Cup
St Marys 1947 Sunday F.C
1 9Britannia Inn F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Stephen Wells Memorial Trophy Round Two
Billingham The Lion F.C
7 0Eaglescliffe F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
South Bank A.F.C
4 3The Griffin F.C
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
03 December 2017
Ian Gorman Memorial Trophy Round Two
Wolviston The Wellington F.C
6 1Stillington Royal F.C
Thomas Bainbridge
Line-upTeam Sheet
Premier Division
JFC United
4 2Billingham The Merlin F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
Division One
The Dubliners F.C
3 0South Bank A.F.C
Matthew Carroll
Line-upTeam Sheet
The George Pub and Grill F.C
1 2Horse & Jockey F.C
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
Thornaby Roundel F.C
1 7Doctor McGonigles F.C
Stephen Urwin
Line-upTeam Sheet
Division Two
Eaglescliffe F.C
1 2Nifco UK F.C
Declan Paice
Line-upTeam Sheet
26 November 2017
Durham Sunday Cup
Easington Colliery Club and Institute
1 3Norton Red Lion F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Norton George And Dragon
1 2Seaton Carew (Sun) F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Wolviston The Wellington F.C
3 0Peterlee Helford United
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
Billingham The Merlin F.C
3 3Thornaby Oddfellows F.C
Declan Paice
Line-upTeam Sheet
Hardwick Social Club
10 2Portrack F.C
Matthew Carroll
Line-upTeam Sheet
Village Park Rangers F.C
2 3JFC United
Geoff Mann
Line-upTeam Sheet
Division One
Doctor McGonigles F.C
2 1The George Pub and Grill F.C
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
Horse & Jockey F.C
2 2Norton Unicorn F.C
Stephen Urwin
Line-upTeam Sheet
PH FC Elmtree
3 6The Dubliners F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
South Bank A.F.C
1 1Billingham Cowpen Club
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
St Marys 1947 Sunday F.C
7 4Market Tavern F.C
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
Thornaby Roundel F.C
0 5Billingham The Kings
Jack Arrowsmith
Line-upTeam Sheet
Division Two
Billingham The Lion F.C
6 2Storytellers United F.C
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
Fornaby F.C
4 0Eston & Normanby Social Club F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
RSD FC
9 5The Griffin F.C
Ian Ellis
Line-upTeam Sheet
Stockton Sun Inn F.C
2 3Stillington Royal F.C
Andrew March
Line-upTeam Sheet
Thornaby Sports And Leisure
2 1Riverside F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
TS1 Tees Valley F.C
2 0Eaglescliffe F.C
Andrew Rice
Line-upTeam Sheet
19 November 2017
North Riding Sunday County Cup
Eston & Normanby Social Club F.C
2 6Thornaby Village F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
JFC United
1 3Norton George And Dragon
Matthew Carroll
Line-upTeam Sheet
Norton Red Lion F.C
5 4Thornaby Oddfellows F.C
Matthew East
Line-upTeam Sheet
Portrack F.C
7 1Village Park Rangers F.C
Thomas Bainbridge
Line-upTeam Sheet
Division One
Doctor McGonigles F.C
2 2Horse & Jockey F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
Norton Unicorn F.C
0 1Billingham The Kings
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
The Dubliners F.C
0 0Billingham Cowpen Club
Andrew Rice
Line-upTeam Sheet
The George Pub and Grill F.C
2 7South Bank A.F.C
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
Thornaby Roundel F.C
2 7St Marys 1947 Sunday F.C
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
Division Two
Billingham The Lion F.C
9 2Marton Rovers F.C
Mel Hobson
Line-upTeam Sheet
Nifco UK F.C
3 4Riverside F.C
Jack Arrowsmith
Line-upTeam Sheet
RSD FC
3 2TS1 Tees Valley F.C
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
Stillington Royal F.C
4 3The Griffin F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Thornaby Sports And Leisure
2 3Eaglescliffe F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
12 November 2017
All England Sunday Cup
Hardwick Social Club
3 0Oakenshaw AFC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Heart Foundation Cup
Darlington Skerne Park F.C
Pens 5-4
1 1Thornaby Oddfellows F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Stillington Royal F.C
7 1Toft Hill Three Tuns F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Ian Gorman Memorial Trophy Round Two
Portrack F.C
11 2The Dubliners F.C
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
The George Pub and Grill F.C
0 11Norton George And Dragon
Jack Arrowsmith
Line-upTeam Sheet
North Riding Sunday County Cup
Middlebeck
5 1JFC United
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Standard F.C
3 7South Bank A.F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
North Riding Sunday Challenge Cup
Knayton F.C
0 3Thornaby Sports And Leisure
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Redcar CF
3 6Village Park Rangers F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
St Marys 1947 Sunday F.C
5 2Bishopthorpe CFC
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
Norton Red Lion F.C
2 5Wolviston The Wellington F.C
Stephen Alderson
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham The Kings
4 4Doctor McGonigles F.C
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
Market Tavern F.C
1 2Billingham Cowpen Club
Chris Adamson
Line-upTeam Sheet
Norton Unicorn F.C
5 0Thornaby Roundel F.C
Thomas Bainbridge
Line-upTeam Sheet
PH FC Elmtree
4 1Horse & Jockey F.C
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
Division Two
Eaglescliffe F.C
0 4Storytellers United F.C
Liam Smith
Line-upTeam Sheet
Eston & Normanby Social Club F.C
1 5Billingham The Lion F.C
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
Marton Rovers F.C
3 4TS1 Tees Valley F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Nifco UK F.C
3 3Fornaby F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
RSD FC
4 0Riverside F.C
Stephen Urwin
Line-upTeam Sheet
The Griffin F.C
2 5Stockton Sun Inn F.C

Line-upTeam Sheet
05 November 2017
Durham Sunday Cup
Hartlepool Lion Hillcarter F.C
4 2Portrack F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Norton George And Dragon
4 3South Shields Vets Reunited F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
North Riding Sunday Challenge Cup
Market Tavern F.C
5 1The Fleece F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
RSD FC
2 3Lingfield F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
TS1 Tees Valley F.C
3 6Carlin How F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Division One
Doctor McGonigles F.C
3 4Billingham Cowpen Club
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
Thornaby Roundel F.C
3 10South Bank A.F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
Division Two
Nifco UK F.C
1 1The Griffin F.C
Mel Hobson
Line-upTeam Sheet
Stillington Royal F.C
3 2Stockton Sun Inn F.C
James Bancroft
Line-upTeam Sheet
29 October 2017
Durham Sunday Cup
Gateshead Leam Lane WMC
0 2Hardwick Social Club
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Norton Red Lion F.C
4 3Sunderland T.C Plastics
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Washington The Stella
4 1Doctor McGonigles F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Wolviston The Wellington F.C
4 0Wrekenton Blue Star F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Ian Gorman Memorial Trophy Round One
South Bank A.F.C
4 1Marton Rovers F.C
Richard Brine
Line-upTeam Sheet
St Marys 1947 Sunday F.C
0 2Stockton Sun Inn F.C
Paul Wigham
Line-upTeam Sheet
Storytellers United F.C
AET
4 2Billingham The Lion F.C
Andrew March
Line-upTeam Sheet
Ian Gorman Memorial Trophy Round Two
PH FC Elmtree
6 1RSD FC
Declan Paice
Line-upTeam Sheet
Thornaby Village F.C
4 1JFC United
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
North Riding Sunday Challenge Cup
Thornaby Oddfellows F.C
11 0Ayton Sunday F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
Billingham The Merlin F.C
3 0Village Park Rangers F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham Cowpen Club
5 1Thornaby Roundel F.C
Mel Hobson
Line-upTeam Sheet
Market Tavern F.C
2 5Horse & Jockey F.C
Geoff Mann
Line-upTeam Sheet
The Dubliners F.C
1 1Norton Unicorn F.C
Andrew Rice
Line-upTeam Sheet
The George Pub and Grill F.C
1 2Billingham The Kings
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
Division Two
Eaglescliffe F.C
3 3Fornaby F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
Eston & Normanby Social Club F.C
2 2The Griffin F.C
Liam Smith
Line-upTeam Sheet
Riverside F.C
4 2TS1 Tees Valley F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
Stillington Royal F.C
4 2Thornaby Sports And Leisure
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
22 October 2017
Premier Division
JFC United
1 3Wolviston The Wellington F.C
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
Thornaby Village F.C
6 0Billingham The Merlin F.C
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
Village Park Rangers F.C
2 7Portrack F.C
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham The Kings
4 0South Bank A.F.C
Paul Wigham
Line-upTeam Sheet
Doctor McGonigles F.C
3 5The Dubliners F.C
Matthew Carroll
Line-upTeam Sheet
Horse & Jockey F.C
3 1Billingham Cowpen Club
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
St Marys 1947 Sunday F.C
3 4Norton Unicorn F.C
James Bancroft
Line-upTeam Sheet
The George Pub and Grill F.C
1 3PH FC Elmtree
Andrew Cook
Line-upTeam Sheet
Thornaby Roundel F.C
2 1Market Tavern F.C
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
Division Two
Billingham The Lion F.C
3 2RSD FC
Andrew Rice
Line-upTeam Sheet
Fornaby F.C
3 1Thornaby Sports And Leisure
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
Riverside F.C
3 1Marton Rovers F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Stillington Royal F.C
11 0Eaglescliffe F.C
Andrew March
Line-upTeam Sheet
The Griffin F.C
5 0Eston & Normanby Social Club F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
TS1 Tees Valley F.C
3 3Nifco UK F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
15 October 2017
North Riding Sunday County Cup
Eston & Normanby Social Club F.C
Pens 5-4
1 1Marske F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
Billingham The Merlin F.C
3 2Norton George And Dragon
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
Hardwick Social Club
3 2Thornaby Village F.C
Steven Lawson
Line-upTeam Sheet
Norton Red Lion F.C
2 0JFC United
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
Thornaby Oddfellows F.C
1 5Portrack F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
Wolviston The Wellington F.C
2 0Village Park Rangers F.C
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
Division One
Doctor McGonigles F.C
4 3Market Tavern F.C

Line-upTeam Sheet
Norton Unicorn F.C
3 3Billingham Cowpen Club
Andrew March
Line-upTeam Sheet
Stephen Wells Memorial Trophy Round One
Horse & Jockey F.C
0 3Fornaby F.C
Chris Adamson
Line-upTeam Sheet
Marton Rovers F.C
1 5RSD FC
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
PH FC Elmtree
2 4Billingham The Lion F.C
Paul Wigham
Line-upTeam Sheet
South Bank A.F.C
6 3Billingham The Kings
Mel Hobson
Line-upTeam Sheet
The Dubliners F.C
4 0Storytellers United F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
The George Pub and Grill F.C
1 2TS1 Tees Valley F.C
Jack Arrowsmith
Line-upTeam Sheet
Thornaby Sports And Leisure
AET
3 4Stockton Sun Inn F.C
Andrew Rice
Line-upTeam Sheet
08 October 2017
Durham Sunday Cup
Shildon Elm Road WMC F.C
Pens -
2 2Doctor McGonigles F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Sunderland The Kings Arms F.C
1 3Wolviston The Wellington F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
North Riding Sunday Challenge Cup
Marton Rovers F.C
1 5TS1 Tees Valley F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Riverside F.C
1 2Angel Athletic F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Village Park Rangers F.C
4 3Newlands Park Hotel
County Appointed
Line-upTeam Sheet
York Corinthians Veterans Reserves
4 3Thornaby Roundel F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
Billingham The Merlin F.C
3 3Portrack F.C
Geoff Mann
Line-upTeam Sheet
Norton George And Dragon
1 4Hardwick Social Club
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
Thornaby Oddfellows F.C
5 0JFC United
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
Thornaby Village F.C
3 4Norton Red Lion F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham The Kings
2 1Market Tavern F.C
Paul Wigham
Line-upTeam Sheet
Horse & Jockey F.C
4 5The Dubliners F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
PH FC Elmtree
3 5St Marys 1947 Sunday F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
South Bank A.F.C
5 2Norton Unicorn F.C
Chris Adamson
Line-upTeam Sheet
The George Pub and Grill F.C
0 3Billingham Cowpen Club
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
Division Two
Billingham The Lion F.C
13 0Thornaby Sports And Leisure
Matthew Carroll
Line-upTeam Sheet
Eston & Normanby Social Club F.C
1 3Storytellers United F.C
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
RSD FC
2 3Nifco UK F.C
To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Stockton Sun Inn F.C
1 4Fornaby F.C
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
The Griffin F.C
8 3Eaglescliffe F.C
Jack Arrowsmith
Line-upTeam Sheet
01 October 2017
John Jackson Memorial Trophy Rnd 1
Norton Red Lion F.C
3 2Norton George And Dragon
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
Premier Division
Billingham The Merlin F.C
2 2Wolviston The Wellington F.C
Mel Hobson
Line-upTeam Sheet
Portrack F.C
1 6Hardwick Social Club
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
Thornaby Village F.C
1 2JFC United
Andrew March
Line-upTeam Sheet
Village Park Rangers F.C
1 1Thornaby Oddfellows F.C
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham Cowpen Club
2 1PH FC Elmtree
Geoff Mann
Line-upTeam Sheet
Billingham The Kings
2 7St Marys 1947 Sunday F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
Doctor McGonigles F.C
2 3South Bank A.F.C
Ian Berry
Line-upTeam Sheet
Market Tavern F.C
5 0The George Pub and Grill F.C
Matthew Harris
Line-upTeam Sheet
Norton Unicorn F.C
6 1The Dubliners F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Thornaby Roundel F.C
2 6Horse & Jockey F.C
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
Division Two
Eston & Normanby Social Club F.C
1 5Eaglescliffe F.C
Chris Adamson
Line-upTeam Sheet
Riverside F.C
3 4Fornaby F.C
Jack Arrowsmith
Line-upTeam Sheet
Stillington Royal F.C
2 4Billingham The Lion F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
Storytellers United F.C
5 4Marton Rovers F.C
Andrew Rice
Line-upTeam Sheet
The Griffin F.C
2 1RSD FC
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
Thornaby Sports And Leisure
2 0TS1 Tees Valley F.C
Andrew Cook
Line-upTeam Sheet
24 September 2017
John Jackson Memorial Trophy Rnd 1
Village Park Rangers F.C
2 3Billingham The Merlin F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
Premier Division
Hardwick Social Club
3 5Wolviston The Wellington F.C
Oliver Aithwaite
Line-upTeam Sheet
JFC United
5 6Thornaby Oddfellows F.C
Andrew March
Line-upTeam Sheet
Norton George And Dragon
2 2Thornaby Village F.C
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham Cowpen Club
2 1Doctor McGonigles F.C
Richard Brine
Line-upTeam Sheet
Market Tavern F.C
2 3Thornaby Roundel F.C
Paul Wigham
Line-upTeam Sheet
Norton Unicorn F.C
5 2Horse & Jockey F.C
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
South Bank A.F.C
2 1PH FC Elmtree
Chris Adamson
Line-upTeam Sheet
The Dubliners F.C
2 0St Marys 1947 Sunday F.C
Andrew Cook
Line-upTeam Sheet
Division Two
Billingham The Lion F.C
3 1Stockton Sun Inn F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
Eaglescliffe F.C
2 4Riverside F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
Nifco UK F.C
2 2Thornaby Sports And Leisure
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
RSD FC
1 3Stillington Royal F.C
Andrew Rice
Line-upTeam Sheet
Storytellers United F.C
4 9Fornaby F.C
Ian Ellis
Line-upTeam Sheet
The Griffin F.C
4 4TS1 Tees Valley F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
17 September 2017
Durham Sunday Cup
Easington Southside
3 1Storytellers United F.C
To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Hartlepool Throston Hotspur
5 1Billingham The Lion F.C

Line-upTeam Sheet
Hartlepool W.H.T.D.S.O.B F.C
Pens 4-5
2 2Doctor McGonigles F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Horse & Jockey F.C
1 5Washington Cross Keys
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Jarrow Lakeside
3 1Norton Unicorn F.C

Line-upTeam Sheet
Stillington Royal F.C
0 5Consett Scotch Arms

Line-upTeam Sheet
Sunderland Victory F.C
3 1The George Pub and Grill F.C

Line-upTeam Sheet
Wolviston The Wellington F.C
2 1Shotton Comrades

Line-upTeam Sheet
Premier Division
Norton George And Dragon
3 3JFC United
Tim Craig
Line-upTeam Sheet
Thornaby Oddfellows F.C
5 3Billingham The Merlin F.C
Andrew March
Line-upTeam Sheet
Thornaby Village F.C
3 3Portrack F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
Village Park Rangers F.C
1 3Hardwick Social Club
Richard Brine
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham Cowpen Club
6 4Billingham The Kings
Ross Joyce
Line-upTeam Sheet
PH FC Elmtree
2 4South Bank A.F.C
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
St Marys 1947 Sunday F.C
0 2The Dubliners F.C
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
Division Two
Fornaby F.C
8 2Marton Rovers F.C
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
Riverside F.C
1 5RSD FC
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
Stockton Sun Inn F.C
8 0Eaglescliffe F.C
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
The Griffin F.C
3 2Thornaby Sports And Leisure
Declan Paice
Line-upTeam Sheet
TS1 Tees Valley F.C
4 4Eston & Normanby Social Club F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
10 September 2017
Ian Gorman Memorial Trophy Preliminary Round
Billingham The Lion F.C
7 1Eston & Normanby Social Club F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
South Bank A.F.C
9 1Fornaby F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
Stockton Sun Inn F.C
2 0The Griffin F.C
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
Storytellers United F.C
4 1Riverside F.C
Andrew Cook
Line-upTeam Sheet
Ian Gorman Memorial Trophy Round One
Billingham Cowpen Club
1 6Norton Red Lion F.C
Declan Paice
Line-upTeam Sheet
Eaglescliffe F.C
0 6RSD FC
Liam Smith
Line-upTeam Sheet
Hardwick Social Club
2 4Wolviston The Wellington F.C
Geoff Mann
Line-upTeam Sheet
JFC United
5 2Horse & Jockey F.C
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
Market Tavern F.C
1 12Thornaby Oddfellows F.C
Matthew Carroll
Line-upTeam Sheet
Nifco UK F.C
1 5Thornaby Village F.C
Jack Arrowsmith
Line-upTeam Sheet
Norton George And Dragon
2 1Billingham The Merlin F.C
Ross Joyce
Line-upTeam Sheet
Portrack F.C
10 1Doctor McGonigles F.C
Paul Wigham
Line-upTeam Sheet
Stillington Royal F.C
5 3Norton Unicorn F.C
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
Thornaby Roundel F.C
1 2Billingham The Kings
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
Thornaby Sports And Leisure
0 2PH FC Elmtree
Ian Ellis
Line-upTeam Sheet
TS1 Tees Valley F.C
3 4The George Pub and Grill F.C
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
Village Park Rangers F.C
0 1The Dubliners F.C
Gary McLelland
Line-upTeam Sheet
05 September 2017
Premier Division
Billingham The Merlin F.C
1 1Hardwick Social Club
Mark Bond
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham Cowpen Club
5 0St Marys 1947 Sunday F.C
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
Billingham The Kings
2 2Horse & Jockey F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Norton Unicorn F.C
2 1Market Tavern F.C
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
South Bank A.F.C
4 0Doctor McGonigles F.C
Richard Brine
Line-upTeam Sheet
The George Pub and Grill F.C
2 7Thornaby Roundel F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
Division Two
Stillington Royal F.C
6 1Nifco UK F.C
Vinnie Ray
Line-upTeam Sheet
Eston & Normanby Social Club F.C
2 4RSD FC
Declan Paice
Line-upTeam Sheet
Riverside F.C
2 3Billingham The Lion F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
03 September 2017
Durham Sunday Cup
Billingham The Lion F.C
7 3Hartlepool Nursery Inn F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Doctor McGonigles F.C
5 0Stanley Imperial Hotel F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Gainford X Keys F.C
1 6Wolviston The Wellington F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Greenside F.C
15 1Eaglescliffe F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Hartlepool W.H.T.D.S.O.B F.C
3 2Billingham The Merlin F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Hetton Lyons F.C
3 1Billingham Cowpen Club
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Horse & Jockey F.C
3 2Spennymoor The Ash Tree F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Stillington Royal F.C
8 4Sunderland Myers F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Storytellers United F.C
3 2Ushaw Moor C.C F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
The Dubliners F.C
0 1Peterlee Helford United U23 F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
The George Pub and Grill F.C
4 3Sunderland Park View F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
The Griffin F.C
3 5Bishop Auckland Bay Horse F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Wrekenton Stormont Main F.C
1 0Stockton Sun Inn F.C
County Appointed
Line-upTeam Sheet
Premier Division
Hardwick Social Club
6 4Thornaby Oddfellows F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
JFC United
1 3Thornaby Village F.C
Steven Lawson
Line-upTeam Sheet
Norton Red Lion F.C
3 2Village Park Rangers F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Portrack F.C
1 1Norton George And Dragon
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham The Kings
7 5Thornaby Roundel F.C
Declan Paice
Line-upTeam Sheet
Market Tavern F.C
0 4PH FC Elmtree
Vinnie Ray
Line-upTeam Sheet
Division Two
Eston & Normanby Social Club F.C
4 2Fornaby F.C
Dominic Joynes
Line-upTeam Sheet
Marton Rovers F.C
2 1Riverside F.C
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
Nifco UK F.C
4 2TS1 Tees Valley F.C
Mel Hobson
Line-upTeam Sheet
RSD FC
3 3Thornaby Sports And Leisure
Andrew Broadbent
Line-upTeam Sheet
29 August 2017
Division Two
Stillington Royal F.C
7 3Marton Rovers F.C
Liam Smith
Line-upTeam Sheet
Stockton Sun Inn F.C
3 3Thornaby Sports And Leisure
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
The Griffin F.C
4 2Nifco UK F.C
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
TS1 Tees Valley F.C
6 4Storytellers United F.C
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
27 August 2017
Premier Division
Thornaby Village F.C
7 1Village Park Rangers F.C
Steven Lawson
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham Cowpen Club
0 3South Bank A.F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
Billingham The Kings
3 3Norton Unicorn F.C
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
St Marys 1947 Sunday F.C
4 5Thornaby Roundel F.C
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
The George Pub and Grill F.C
0 8Doctor McGonigles F.C
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
Division Two
Eaglescliffe F.C
3 9TS1 Tees Valley F.C
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
Riverside F.C
3 5Storytellers United F.C
Liam Smith
Line-upTeam Sheet
Stockton Sun Inn F.C
5 0Eston & Normanby Social Club F.C
Declan Paice
Line-upTeam Sheet
Thornaby Sports And Leisure
2 2The Griffin F.C
Ted Popple
Line-upTeam Sheet
20 August 2017
Premier Division
JFC United
1 3Hardwick Social Club
Richard Brine
Line-upTeam Sheet
Norton Red Lion F.C
2 3Billingham The Merlin F.C
Matthew Carroll
Line-upTeam Sheet
Thornaby Village F.C
0 3Thornaby Oddfellows F.C
Paul Wigham
Line-upTeam Sheet
Village Park Rangers F.C
0 1Norton George And Dragon
James Bancroft
Line-upTeam Sheet
Wolviston The Wellington F.C
2 3Portrack F.C
Dave Ward
Line-upTeam Sheet
Division One
Billingham Cowpen Club
1 2The Dubliners F.C
Jamie Cann
Line-upTeam Sheet
Market Tavern F.C
3 4South Bank A.F.C
Alan Powles
Line-upTeam Sheet
Norton Unicorn F.C
5 0The George Pub and Grill F.C
Andrew March
Line-upTeam Sheet
PH FC Elmtree
1 1Doctor McGonigles F.C
Kevin Blackburn
Line-upTeam Sheet
St Marys 1947 Sunday F.C
5 1Horse & Jockey F.C
Neil Lonsdale
Line-upTeam Sheet
Division Two
Billingham The Lion F.C
6 0Eaglescliffe F.C
Liam Smith
Line-upTeam Sheet
Eston & Normanby Social Club F.C
2 2Thornaby Sports And Leisure
Andrew Rice
Line-upTeam Sheet
Riverside F.C
4 3Nifco UK F.C
Callum Donnelly
Line-upTeam Sheet
Storytellers United F.C
3 5RSD FC
Mel Hobson
Line-upTeam Sheet
The Griffin F.C
1 4Stillington Royal F.C
Matthew Smith
Line-upTeam Sheet
TS1 Tees Valley F.C
0 6Marton Rovers F.C
Andrew Broadbent
Line-upTeam Sheet
13 August 2017
Alex Westwood Memorial Trophy
Hardwick Social Club
5 0Portrack F.C
James Bancroft
Matthew Carroll